Tanie długopisy reklamowe - sposób na skuteczną reklamę

Niżeli drogie kampanie, znaczenie niebanalne

Chcąc, aby nasza firma zyskała uznanie, a wprowadzony produkt dobrze się sprzedawał, nie zawsze musimy dużo wydawać na akcję promocyjną. Bardziej niż drogie kampanie, liczą się ciekawe pomysły, których wykonanie wcale nie musi nas wiele kosztować.

Przykładem może być chociażby wykorzystanie do promocji gadżetów reklamowych, które, rozdawane klientom w formie gratisów, będą się praktycznie same reklamowały. Jak to możliwe? Wystarczy, że zainwestujemy w tanie długopisy reklamowe, na których nadrukujemy nazwę naszej firmy z jej logo.

Jednostka obdarowana, niewątpliwie

Takie długopisy możemy rozdawać podczas akcji promocyjnych, targów, konferencji. Osoba nim obdarowana, z pewnością często będzie z długopisu korzystać zarówno w domu, jak i w pracy. Często spoglądając na jego nadruk, podświadomie zapamięta nazwę firmy i podczas zakupów, szybciej znajdzie produkty danej marki wśród wielu innych, wyłożonych w sklepach.

Posiadanie długopisów z nadrukiem jest szczególnie modne wśród młodzieży, która lubi kolorowe gadżety, tym bardziej, jeśli reklamuje się na nich firma znana w kręgu młodych ludzi. Nawet tani długopis reklamowy może być więc powodem do dumy.

Samym, niekosztowny długopis reklamowy

Osoby obdarowane takim gadżetem często używają go w miejscach publicznych. Jeśli nadruk jest dobrze widoczny, szansa, że zobaczy go współpracownik czy inni pasażerowie autobusu bądź pociągu jest dużo większa. Tym samym, taki tani długopis reklamowy z nadrukiem w krótkim czasie zostaje dostrzeżony przez innych, którzy również zapamiętują nazwę firmy.

Reklama działa więc nawet w przypadku osób nie będących użytkownikami gadżetu, choć często przecież się zdarza, że pożyczamy komuś długopis do zapisania ważnej informacji bądź zwyczajnie go gubimy. Osoba, która go znajdzie, z pewnością z takiego gadżetu również się ucieszy bo długopis to naprawdę praktyczny przedmiot codziennego użytku.

Osoba, która znajduje długopis bądź go bezzwrotnie pożycza, znów poszerza zakres osób, które mogą się zapoznać z reklamą na nim umieszczoną. Łatwo więc zauważyć, że przy niewielkich nakładach finansowych i minimalnej aktywności pracowników firmy, reklama - przy wykorzystaniu darmowych gadżetów - może przynieść duże zyski .

Odróżnieniu balonów, długopis może

Inwestycja w długopisy reklamowe, zamiast balonów czy kubków, jest lepszym rozwiązaniem z kilku powodów. W odróżnieniu od balonów, długopis może bowiem być wykorzystywany zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych.

Przewaga długopisu nad kubkiem ma z kolei wymiar czysto praktyczny - długopisy są tańsze w produkcji i bez problemu można je ze sobą wszędzie zabrać. Z kubkiem raczej nie będziemy spacerować po parku, chyba, że jest to kubek termiczny.

Ponadto, długopisy reklamowe możemy wyposażyć w dodatkowe gadżety - mini latarki, laser, kamerkę. Taki długopis może też równocześnie pełnić funkcję pendrive'a, co z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem wśród wielbicieli gadżetów, w gronie których są zarówno osoby młode, jak i starsze.

Całkowitą pewnością każdziuteńki

Długopisy reklamowe mogą mieć fantazyjne wzory i kolory, nadruki bądź grawerowania - wszystko w zależności od tego, jaki mamy pomysł na ich wykorzystanie do promowania firmy. Z pewnością każdy obdarowany nimi klient będzie zadowolony, bo przybory do pisania zawsze i wszędzie się przydają, i nigdy nie można powiedzieć, że mamy ich wystarczająco dużo.

Naturalnie, mamy możliwość włożyć

Bez żalu, po wypisaniu się wkładu, możemy je wyrzucić, co byłoby dużo trudniejsze w przypadku znacznie bardziej kosztownych piór wiecznych. Oczywiście, możemy też zainwestować w wymienne wkłady, ale ich koszt nierzadko równa się zakupowi nowego długopisu.