Długopisy reklamowe najnowszej generacji

Wydawałoby się, że długopisy reklamowe od lat pozostają takimi samymi nudnymi przedmiotami, na które już właściwie nikt nie zwraca uwagi. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego! Producenci gadżetów reklamowych wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych technologii, które sprawiają, że długopisy reklamowe stają się gadżetami wartymi uwagi i zapadają w pamięć potencjalnego klienta, który takim długopisem został obdarowany.

Były już długopisy automatyczne, długopisy z wbudowanym dziurkaczem, z wbudowanym śrubokrętem, z wbudowaną latarką... Teraz przyszedł czas na nowoczesny długopis Color Picker Jinsun Park. To obecnie prawdziwy hit wśród długopisów reklamowych!

Co takiego fantastycznego ma w sobie Color Picker Jinsun Park czego nie mają długopisy reklamowe? Otóż w jego końcówkę wbudowany jest specjalny skaner. Kiedy przyłożymy długopis do jakiejś kolorowej powierzchni, skaner zapamiętuje dany kolor, a następnie można pisać długopisem o tym właśnie kolorze.

Zadziwiające, nieprawdaż? Warto wiedzieć, że takimi długopisami posługują się obecnie najlepsi graficy. Oczywiście Color Picker Jinsun Park są droższe od tradycyjnych długopisów reklamowych, jednak chyba w tym wypadku akurat warto zainwestować więcej, aby pozwolić klientom obdarowanym takim długopisem na zapamiętanie konkretnej firmy.